KURUMSAL 2019-01-01T20:52:04+03:00

Hakkımızda

MEPSAN, 1985 yılında otomotiv sektöründe yan sanayi olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Uzun yıllara dayalı üretim deneyimi, güvenilirliği, daimi kalitesi, geniş ürün yelpazesi, rekabetçi fiyat politikası, teknolojik yatırımlarıyla, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak gelişmeye ve büyümeye devam etmiştir.

Kalıphane,metal şekillendirme,metal kaynağı,plastik parça üretimi konularında güçlü makine parkuruna sahiptir. Siparişten teslimata kadar olan tüm süreçlerde ERP yazılımını kullanmakta ve kalite ölçümlerini ise üç boyutlu CNC cihazlarla yapmaktadır.

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalarına devam eden MEPSAN , metal ve plastik parça üretiminde ağırlıklı olarak otomotiv yan sanayi olmak üzere tüm sektörlere hizmet vermektedir.

ISO 9001:2000 ve TS 16949 kalite belgelerine sahip olan MEPSAN ,kalite konusundaki sürekli iyileşme ve gelişme politikalarıyla Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarını sürdürmektedir.

MEPSAN ; bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de tüm projeleriniz için çözüm ortaklığı sunarak siz müşterilerinin güvenine layık olmaya çalışacaktır.

Vizyonumuz

Yerli ve yabancı tüm sektörlere hizmet veren , güçlü , başarılı tedarikçi olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerin beklentilerini, ihtiyaçlarını tatmin edecek kalitede mamulleri sunarak pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır.

Bilgi Al

Aşağıdaki formu kullanarak da bizimle iletişim kurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

  İSİM *
  SOYİSİM *
  E-POSTA *
  TELEFON

  KONU

  MESAJINIZ